to top

RUBEN RUA MODELLİĞİNE ADIM ADIM

Ajan, podyum koçu, aktör, gerçeklik yıldızı – üst model Ruben Rua, model yaşamının, 2005 yılında Elit Model Bak yarışmasında, Portekiz versiyonunda bir ünlünün baş rolünü oynaması için, diğer tüm kariyer fırsatlarında ilk adım olabileceğini gösteriyor. Yıldızlarla Dans Etmek. Dahası, Çin’de Elite Model Look World Final’i milyonlarca insanın beğenisine sundu ve What’s Up! Adlı Portekizce televizyonda bir gösteri sunuyor.

Bir röportajında ;” 2015 yılının Ekim ayından beri bu iş ile ilgilendiğini açıklamıştır. Öncelikle Paris Moda Haftası Modalisboa’da sahne arkasındaki ilk işim muhabirlik oldu.Şovlarda modellik yaptığım sırada What’s Up’a da yer verdim. Portekiz Ayakkabı TV gerçekten oldukça başarılı olduğu için onlar için daha fazla çalışmaya karar verdim .  Hayat sürprizlerle doludur ve benim için de her an her şey değişebilir. “açıklamasında bulundu.

Yeni bir işe hazırlanış aşaması nasıl olur? sorusuna da “Bu konuda senaryoyu inceleyerek o senaryodaki repliklere göre ses egzersizleri yapmam oldukça faydalı oldu.Senaryo hakkında çalışmaya başlamam için öncelikle senaryoyu çok iyi anlamam gerekir. Ayrıca röportaj yaptığınız kişinin cevabını çok iyi dinlemek gerekiyor. Asıl önemli olan şey ise doğru soruyu doğru yer de sormaktır. Eğer soracağınız soru yanlış şekilde soruluyorsa ben o sorulara tatmin edici cevaplar vermem ve kendimi rahat hissetmem” açıklamasında bulundu.

 

 

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.