Home / Moda  / Rock konseri stili

Rock konseri stili

Konserler başladı ve gençlerin en çok tercih ettiği ve gitmekten zevk aldığı rock konserleri için hazırlıklar tam gaz. Rock konserine giderken, hangi renk giymek gerektiği konusunda zorlandığınızı biliyoruz. Sen farkındalık oluşturmak istiyorsan herkesin tercih ettiği siyahtan

Konserler başladı ve gençlerin en çok tercih ettiği ve gitmekten zevk aldığı rock konserleri için hazırlıklar tam gaz. Rock konserine giderken, hangi renk giymek gerektiği konusunda zorlandığınızı biliyoruz. Sen farkındalık oluşturmak istiyorsan herkesin tercih ettiği siyahtan ziyade, bordo ve kırmızı renklerini tercih edebilirsin. Stiline gelince, ünlüler genelde t-shirt ve gömlek ikilisini tercih ediyor. Bu sayede konser sırasında, gömleği çıkarıp beline bağlayarak da tarzını oluşturabilirsin. Havanın durumuna göre, kot şort veya dar paça kot pantolonlar da tam senlik olabilir. Fakat en önemlisi ne olursa olsun, ayağına rahatça zıplayabileceğin ayakkabı seçmelisin.

Rock konseri makyajına gelince, rock konserine giderken vurgulu siyah göz makyajı veya kırmızı ruj seçmelisin. Göz makyajını dumanlı yapmayı unutma!  Eğer tercihin ince eyelinerdan yanaysa dudaklarındaki kırmızıyı daha belirgin yaparak dikkatleri dudağına çekebilirsin. Cildine  ise BB krem ve şeftali tonlarında allık sürdün mü hazırsın demektir.

 

zeynep@coolkadin.com

Review overview
NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.