to top

Rihanna parıldayan cildinin sırrını sonunda paylaştı

Rihanna’nın kendi ürünlerini kullanmayı ve tanıtmayı ne kadar sevdiğini hepimiz biliyoruz. Markası Fenty Beauty’nin yüzlerinden biri olan, ürünler satışa sunulmadan önce Instagram’dan spoiler veren ve hatta birkaç ay önce kırmızı ruju için bir tutorial hazırlayan güzel şarkıcı şimdi de bizi yeni vücut highlighterları ile heyecanlandırıyor.Ürünler 6 Nisan’da sevenleriyle buluşacak.

Geçtiğimiz günlerde Rihanna, ‘Body Lava’ isimli iki vücut yağını Instagram story’leri üzerinden ‘Benimkiler bitti bile‘ yorumuyla görücüye çıkarmıştı. Nars ve Nuxe gibi markaların ikonik vücut ışıltılarına benzeyen bu ikili, bronz ve şampanya renkleriyle yine her cilt tonuna uyması için tasarlanmış.Body Lava’lar ile yine bizi büyük bir beklentiye sokan Rihanna’nın sürprizleri ise bu ikiliyle sınırlı değil.

 

Fenty Beauty rujlarının ardından yeni bir ürün çıkarmak için uzunca bir süre bekleyen Rihanna, fırtına öncesi sessizliğini sona erdirdi ve bu vücut yağlarının ardından asıl bombasını patlattı: Nostaljik pudralara benzeyen bu yeni ürün şimdiden Fenty Beauty’nin kült ürünlerinden biri olmaya aday. Her ne kadar ‘puff‘ aplikatörle sürülen yüz pudralarını anısatsa da, Fairy Bomb aslında bir vücut highlighter’ı.içinde mikro simler barındıran Fairy Bomb, ikonik highlighter Trophy Wife’ın vücut için yenilenmiş hali. Belli belirsiz görünse de bu hghlighter aynı anda hem sakin hem de çarpıcı bir etki yaratmayı başarmış bir ürün. Ve daha ilk günlerde rağbet gören ürün oldukça  başarılı olacağa da benziyor.

 

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.