to top

Paris Jackson’ın Oscar’da babasına ithafen anlamlı elbise

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles’taki Dolby Tiyatrosu’nda, Jimmy Kimmel’in sunumuyla gerçekleştirilen 90. Oscar Ödül Töreni’ nde kırmızı halı da ünlü kostümleriyle adeta rüzgar geçiti oldu. Özellikle en çok dikkat çeken ünlü Michael Jackson kızı Paris Jackson oldu . Babasının  adına özel diktirdiği elbisesiyle kırmızı halıyı adeta salladı. Babasıyla hayatteyken bu kadar samimi olduğu söylemek doğru olmaz.

Jackson, ani bir kalp krizi sonucunda ölen ünlü yıldız kızının “babam ölmedi öldürüldü ” açıklamasıyla o dönemlere damga vurmuştu. Her ne kadar zengin ve köklü bir yıldız olsa da kendi parasını kazanmak için modellik ve aktörlük yapan yıldız geceye babasına ithafen giydiği anlamlı elbiseyle damga vurdu .

Paris, uzun bir şifon tren, tığ işi, mücevher çivili korsajı ve birçok kolunu ve gövde dövmelerini gösteren göz kamaştırıcı omuz pedi ile gösterişli yeşil elbisesiyle  bodysuit’te kırmızı halıya kafa çevirdi . Genç yıldız  seksi mavi gözlerini vurgulayan ve sade ama göz alıcı saç kuyruğu modeliyle oldukça şık ve alımlıydı.

 

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.