to top

Öpüşme Tarzınız Sizi Ele Veriyor

Öpüşme tarzınız sizi ele veriyor. Sevgilinizi öptüğünüz de o nasıl bir tepki veriyor ve ne hissediyor?

Birini sevdiğiniz zaman, onu öpmek dünyanın en huzur veren olayı haline gelir ve her fırsatta huzuru tatmaya çalışırsınız.
Peki onları nasıl öptüğünüze hiç dikkat ettiniz mi? Çünkü bu büyük bir fark yaratabilir! İnandırıcı gelmedi mi?
O zaman, bakalım öpüşme stiliniz ilişkinizi ve sizi nasıl tanımlıyor?

Öpüşme Tarzınız Hakkınızda Ne Söylüyor?

Yanaktan öpmeler…
Bu öpücüğün gelmiş geçmiş en sevgi dolu öpücük şekillerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.
Belki beklentilerinizi karşılayacak derecede romantizm taşımaz ama gerçek ve saf sevgiyi içinde barındırdığına emin olabilirsiniz.
Bir ilişkide, yıllar sonra hala birbirinizi bu şekilde öpebiliyorsanız; o ilişkide sevginin yanı sıra, arkadaşlığın da hala var olduğuna emin olabilirsiniz!
Eğer siz sevdiğiniz insanı, en çok bu tarzda öpmeyi tercih ediyorsanız; onunla sevgiliden öte, aynı zamanda iyi birer dost da olduğunuzun müjdesini verebiliriz!

Fransız öpücükleri…
Özellikle erkeklerin tercih ettiği bu öpüşme türü, açık ağızlar, ıslanan dudaklar ve olmassa olmazı dil kullanımı eşliğinde oluşur.
Bu tarz öpüşmelerin tamamen cinsel enerji dolu olduğunu söyleyebiliriz. Genelde erkeklerin tercih ediyor olması, kadınların hoşuna gitmediği anlamına da gelmiyor üstelik.
Bu tarz öpücükler genelde cinsel birliktelikle noktalanır. Bu da, çoğunlukla bu tarz öpüşmeleri barındıran ilişkilerin fiziksel anlamda birincil olduğunu gösterir.
Partnerinizi sadece ya da çoğunlukla bu tarz öpücüklere boğuyorsanız, sizin içinizde yanan ateşin kolay kolay sönmeyeceğini söyleyebiliriz:)

Kelebek öpüşü…
Bu öpüşme türü kesinlikle dudaklarınızla ilgisi olmayan nadir öpüşme tarzlarından. Kirpiklerinizin birbirine değmesiyle ortaya çıkan durum bu ismi almış bulunmakta.
Ona bir isim verememiş olsanız da, zaman zaman bu harika ana tanıklık etmiş olduğunuza eminiz.
Bu öpücüğün kesinlikle taze, genç bir aşk taşıdığını söyleyebiliriz.

Olgun ve deneyimli çiftlerin ilişkilernde bu tarz bir öpücükle karşılaşılması nadiren görülen bi durumdur.
Ama bu öpücüğün, yine de ilişkinizde heyecan verici ve yenilikçi olacağını göreceksiniz!
Kirpiklerinizi, sevdiğinizin kirpiklerine değdirdiğinizde yeterince huzur buluyor ve dahasını aramıyorsanız; siz bu dünya üzerinde nadir bulunan ve gerçek, masum aşkı tatmış şanslı insanlardansınız!

Alından öpmek…
“Eğer sizi alnınızdan öptüyse kesinlikle evlenmek istiyor, hemen gelinlik bakmaya çıksanız iyi olur.” demeyeceğiz maalesef.
Alna kondurulan minik masum öpücükler her ne kadar duygusal açıdan tatmin edici olsalar da, -üzgünüz ama- “Helalimsin” anlamı taşımıyorlar.
Ama asla kötü anlam yüklenmemesi gereken öpücüklerden biri olduğunu da söyleyebiliriz.
Bu öpücüğü tercih eden insanlar; genelde karşılarındakine güvenmeyi başarabilmiş, onun yanında olmasına minnettar olan kişilerdir.

Burundan öpüşler…
Bu şirin sevgi göstergesi öpücükler, sizin normal hayatınızda neşeli ve esprili bir tip olduğunuzu gösterir.
Eğer sevdiğiniz insanı burnundan öpmeyi tercih ediyorsanız, ilişkinizden de keyif aldığınızı söyleyebiliriz. Ya da sevdiğiniz sizi burnunuzdan öpüyorsa, sizi sevdiğinden şüphe etmeyin deriz!

Küçük masum öpüşmeler…
Eğer sevdiğiniz dudaklarına küçük, kısa öpücükler kondurmaktan keyif alıyorsanız ilişkinizde hem aşkın, hem sevginin, hem de ona olan arzunuzun yerli yerinde olduğunu söyleyebiliriz.
Bu tarz öpücükler genelde kendine ve partnerine güvenen ama ona rağmen sürpriz dolu olan kişilerin tercih ettiği öpücüklerdir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.