to top

NBC komedisi ‘AP Bio’ ilk kez başarısız oldu

Cüppeli ve Dennis Dennis Reynolds’un bir AP Biyoloji öğretmeni haline geldiği çılgınca popüler “Philadelphia’da Her Zaman Güneşli” nin bir bölümünü hayal edin. Kavramın çok potansiyeli var; kaba ve sabırsız Dennis, lise harçlarının gençlik masumiyetiyle çatışacak, gülecek ve sonra şov gelecek hafta yeni bir konuya geçecekti.

Bazı ayarlamalarla, konsept hem kritik bir başarı hem de bir derecelendirme olma potansiyeline sahip. Bununla birlikte, ayarlama yapılmaksızın, kavram NBC’nin izleyicileri için bayat, kaba ve tamamen kötü bir şekilde donatılmış olabilir.

“AP Bio”, bu öncülün tezahürünün, şu anda yayınlanmakta olan üç bölüme dayalı olarak ikinci kategoriye girdiği görülmektedir. En başından beri, şov, Jack Griffin (Howerton) adında yeni işsiz bir felsefe profesörünün kahramanı olan kahramanlıktan mahrum bırakılıyor.

Pilot, Griffin ile başlayıp terlemiş bir şekilde hırka ve bir hırka ile başlayıp, yeni sınıfına “Stanford felsefesinin başı olarak işini alma ve cinsel ilişkiye girme nihai hedefi ile zihinsel olarak kırılma” görevini ilan etmek için öfkeyle fırlatarak başladı. Kaliforniya eyaletinin tamamında muhtemelen [kadın] kadar kadın olabilir. ”

Griffin’in ilk hedefi, karakterinin dizinin ana motivasyonudur. Biyolojiyi öğretmek yerine, intikamcı ve temelde düşünülemeyen kahramanı, öğrencilerine cinsel olarak açık mesajlar göndererek düşman Miles’ı (Tom Bennett) “yayın” a yönlendirir.

Onun ikinci hedefi, olabildiğince çok sayıda kadınla yatmak, gösteride daha küçük bir rol oynamaktadır, ancak aynı derecede hoş olmayan bir şey olduğunu kanıtlamaktadır. Bu
, eğer varsa, itiraf eden niteliklere sahip bir adam. “Always Sunny” gibi bir şovda harika bir şekilde uyuşan karakter, bir aile okulu komedisine, özellikle de daha aile odaklı bir NBC demografisine dayanacak kadar zayıf bir şekilde çevriliyor.

Bu, oyunculuğun kötü olduğu ya da yazının komik olmadığı anlamına gelmez. Howerton depresif sosyopatın rolünü mükemmelleştirdi ve Oswalt’ın imzası çekiciliğin cazibesi maçlarda ortaya çıktı. Şovda gerçekten komik olan ve SNL yazarı Mike O’Brien’ın komedi yeteneğini vurgulayan anlar vardı. İk üç bölümde, bir çözüm veya kapanmaya sahip olmasını bekleyecek olan çeşitli arsa iplikleri, izleyicileri şov ile meşgul olmaya daha az teşvik eder. Kayanın odak noktasının tam olarak ne olduğunu söylemek zordur. Kaya dipteki bir öğretmen, onun düştüklerine karşı zayıf ete sahip arazilerle uğraşırken, ne kadar bahs ettiğiyle ilgili olarak şaşkınlık yaratan minimal bir etkiye sahip bir karakter.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.