to top

Meghan Markle’ın Favori 9 Bakım Ürünü

Meghan Markle kraliyet kuralları gereğince bir prenses olmasa da kendisi yine de İngiliz kraliyet ailesinin en son ve favori üyelerinden. Hal böyle olunca bir prensle evlenen Hollywood yıldızından daha kompleks ve ultra pahalı bir bakım rutini bekleyebilirsiniz, ama hayır! Meghan Markle’ın cilt bakım obsesyonu yok ve kendisi pratilk&etkili ürünlerden yana. Üstelik bu ürünlerin arasında oldukça uygun fiyatlara sahip olanlar da var! Meghan Markle’ın favori 10 bakım ürününü araştırdık.

Temizleme Mendilleri

Meghan Markle yüzünü yıkamak, makyajını temizlemek istemediği ve tembel hissettiği günlerde cilt temizleyici mendillerden yardım alıyor. Cildindeki makyaj tabakasını alan ve gözenekleri arındıran bu mendiller ünlü güzelin yatağının baş ucunda da bulunuyor.

Peeling

Uygulandığında köpürerek cilde nazik bir eksfoliasyon yapan bu ürün sadece Meghan Markle’ın değil J-Beauty’nin de favori ürünlerinden. Meghan Markle’ın ışıltılı cildinin ilk adımını işte cildi yenileyen bu pirinç enzimli pudra oluşturuyor.

Cilt Cilası

Meghan, lüks ürünlerin yanında Indie markaların da takipçisi. Meghan’ın cildine sağlıklı parlaklığını veren ikinci ürün ise glikolik asitle cilde cila yapan, indie marka Jam Marini’nin bu losyonu.

Yoğun Nem

İster yaşlanma belirtilerine savaş açın isterseniz de Meghan gibi basit adımlar takip edin, herkesin rutininde olmazsa olmaz bir adım var: Nemlendiriciler. Meghan’ın çözümü ise cilde yoğun nem yükleyen Kate Somerville’in bu serumu.

Aromatik Duş

Banyo rutininde yoğun kokulu ürünleri seven Meghan Marklei Dr. Bonner’ın ürünlerine hayran. Daha ferah ve aromatik bir dokunuş için lavanta özlü duş jelini kullanan Meghan, sıcak ve tatlı bir koku istediğinde ise aynı ürünün bademli versiyonunu kullanıyor.

 

Vücut Bakımı

Jennifer Lopez vücudunu 300 Dolarlık yüz nemlendiricisiyle nemlendiredursun, Meghan favorisi Nivea’dan vazgeçmiyor. ‘Cildime yumuşak, pürüzsüz ve ışıltılı bir sonuç veriyor. Her karşıma çıktığında bir tane satın alırım.’

 

Dudak Kalkanı

Cidline ve vücuduna bakım yaparken meghan dudaklarını da unutmuyor, siz de unutmamalısınız! Fresh’in dudaklara nem bariyeri oluşturup bakım yaparken bir de doğal bir renk veren bu ürünü, naturel güzel Meghan’ın olmazsa olmazlarından.

Sakin Saçlar

Meghan kalın telli ve kıvırcığa göz kırpan saçlara sahip. Dolayısıyla kabarmadan şikayetçi olan yeni nesil prensesin saçları için bulduğu çözüm ise bakım maskeleri. Kerastase’ın saçları sakinleştiren bu ürünü, Meghan’ın hacimli, parlak ve bakımlı saçlarının arkasındaki kahramanlardan.

Gizli Silah

Doğal bakım yağlarının faydaları tartışılmaz. Meghan’da bu ekole ayak uyduranlar arasında. Şimdilerde artan seyahatlerinde güzel yıldız çay ağacı yağını yanından ayırmıyor. Akneden sinek ısırığına ve yaralara kadar birçok probleme iyi gelen bu ürün Meghan’ın gizli bakım silahı.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.