to top

Kiralık Aşk Sezon Finali Yapıyor

Geçtiğimiz sezon yayınlanan ve kısa sürede seyirciler tarafından tam not alan Kiralık Aşk dizisi sezon finaline hazır.

Ekranların sevilen dizisi Kiralık aşk yine heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Kiralık Aşk 52. bölümü ile ilgili tüm detayları sizler için bu haberimizde derledik. İşte Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı ve yeni gelişmeler…

Başrollerinde Barış Anduç ve Elçin Sangu’nun oynadığı Kiralık Aşk 52. yeni bölümü ile 24 Haziran Cuma akşamı saat 20:00’da star’da.

TÜRKAN HANIM KÜPLERE BİNDİ

Ömer ve Defne’nin barışmasından sonra iki aile tekrar Defnelerin evinde bir araya geliyor. Burada her şey çok iyi giderken Ömer, Koriş’in “Evlenmiyorsunuz, düğün iptal” sözleriyle neye uğradığını şaşırıyor. Çünkü Türkan Hanım yaşanan bir olaydan sonra çok fena kızıyor ve Defne’yi Ömer’e vermekten vazgeçiyor.

ÖMER DEFNE’Yİ KAÇIRIYOR

Türkan Hanım’ın bu kararının ardında kolları sıvayan Ömer, hemen Defne’yi kaçırmak için harekete geçiyor. Ömer’in gelişine anlam veremeyen Defne ne olduğunu sorunca Ömer ise “Anneannen vermiyor ben de kaçırıyorum Defne” cevabını veriyor.

KİRALIK AŞK’TA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLDU?

Kiralık Aşk 51. son bölümünde, Büyük ayrılık kapıda! Aşıklar paramparça. Yüzükler atıldı. Peki şimdi ne olacak?

Defne herşeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor. Ömer Defne’nin yokluğunda, hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşiyor. Neriman’ın beklenmedik hamlesi aşıkları bir araya getirebilecek mi? Sadri Usta’nın Ömer’e anlattığı büyük sır ne? Ömer’le aynı dertten muzdarip olan Sinan, Yasemin’le barışmak için kimden medet umuyor? Ve nihayet Ömer kararını veriyor. Ayrılık da sevdaya dahil mi? sorular Kiralık Aşk 51. son bölümü ile yanıt buldu.

Ömer ile sorunlarını çözemediği düşünen Defne şirkete istifasını sunarken gitme kararı aldı. Herkes Defne ‘nin acele bir karar aldığını düşünürken sorunları çözebileceklerini söylüyordu. Aynı fikirde olmayan Defne çökmüş bir vaziyetteydi. Sonunda istifasını Ömer ‘in masasına koyan Defne ve Ömer arasında duygu dolu anlar yaşandı.

Eşyalarını toplayarak şirketi terk eden Defne herkesi şoka uğrattı. Defne tüm gerçekleri ailesine açıklarken istifa kararını da annesine anlattı. Bu konuşmaların ardından ağlayarak evden ve şehirden ayrılan Defne izleyenleri hüzne boğdu.

Defne cephesinde bunlar yaşanırken Ömer ise geçmişine dair gerçeklerle yüzleşiyordu. Hatıraların peşini bırakmadı Ömer ustasından öğrendiği gerçekler karşısında dayanamadı ve dedesi ile barıştı. Defne Ömer hüzünlü anlar yaşarken Yasemin ve Sinan Koray ‘ın araya girmesi ile barıştı.

Ömer dedesi Hulusi Bey ‘den aldığı nasihatler doğrultusunda daha fazla bu ayrılığa dayanamadı. Defne ile hatıraları gözünde canlanan Ömer soluğu Defne ‘nin yanında aldı. Ömer ‘i bir anda karşısında gören Defne şok olurken ikili uzun bir sarılma ile hasret giderdi ve barıştı. Ömer son günlerde düşündüklerini ve yaşadıklarını Defne ile paylaşırken ikili hiç kopmama kararı aldı. Birbirlerini ne kadar sevdiklerini anlayan çift duygu dolu dakikalar yaşadı.

ONUR BÜYÜKTOPÇU BEBEK’TE GÖRÜNTÜLENDİ

‘Kiralık Aşk’ dizisinde Koray karakteriyle fenomen olan Onur Büyüktopçu, Bebek’teydi.

yegenini-gezdirdi-7

Yeğenini gezdirdi

Haftaya sezon finali yapacaklarını söyleyen oyuncu, “İzmir’den ablam ve yeğenim geldi, onları gezdiriyorum” dedi.

‘Kiralık Aşk”ın ‘Defne’si Elçin Sangu’nun, İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü.

Başarılı oyuncu, paylaştığı fotoğrafa, “Güneş mi? Ne güneşi ne sıcağı yok öyle bişey ?? (sokaktaçalışanemekçilerindramı)” notunu düştü.

Elçin Sangu’nun bu paylaşımı 1 saat içinde 80 binin üzerinde beğen aldı.

3665

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.