to top

Kardashian Poposu Yaptırmak İsterken Hayatından Oluyordu!

İngiltere’de yaşayan milyoner Jane Park (21), bir hafta önce Türkiye’ye estetik ameliyat geçirmek için geldi. Türkiye’de bir klinikte sırtından yağ aldırmak ve kalçalarına ‘Kardashian’ estetiği yaptırmak için 3 bin pound ödeyen İngiliz kadının vücudu morarmaya başladı. İngiltere’nin en genç loto kazananı Jane Park Tüm Avrupa’da oynanabilen şans oyunu Euro Millions’ta dört sene önce bir servet kazandı.Ancak Park’ın hayatı büyük ikramiyeyi kazanmasıyla tamamen değişti. Fakat bu isteği onun nereyse hayatına mal oluyordu.

7 GÜN DİNLEN DEDİLER AMA…

İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Jade Stafford, Türkiye’de bir klinikte sırtından yağ aldırmak ve kalçalarına ‘Kardashian’ estetiği yaptırmak için 3 bin pound ödedi. Bu onun için gerçekleştirilmesi imkansız olduğunu düşündüğü bir duurmdu. Fakat her ne kadar doktorlar bunu yapmayı kabul etseler de durum istediği gibi sonuçlanmadı. İşlemin ardından morfine alerjisi olduğu tespit edilen Jade’in ameliyattan sonra 7 gün dinlenmesi tavsiye edildi. Ancak 7 gün hastanede kalmak istemeyen Jade, iki gün sonra hastaneden çıktı.

GÖĞÜS VE KARIN BÖLGESİ MORARMAYA BAŞLADI

Jade, hastaneden çıkarken düzensiz kalp ritmi ve akciğer sıkıntısı vardı. Genç kadın hastaneden çıktıktan sonra kalça göğüs ve karın bölgesinin tamamı morarmaya başladı. İngiltere’de gittiği doktorlar göğsündeki morarmanın operasyon sırasında kalp krizi geçirmesinin ve doktorların kalp masajı uygulamasının sonucu olabileceğini söyledi. Her ne kadar beğenerek yaptırdığı bir şey olsa da sonu hazin ile sonuçlandı ve bu durum onun hayati riskini bile tetikleyen etken oldu.T he Mirror gazetesi ameliyatın geçen hafta gerçekleştiğini duyurdu… Daily Mail, kadının vücudundaki alerjinin organ yetmezliğine neden olabileceğini söyledi.

BAHSİ GEÇEN KLİNİK İDDİALARI YALANLADI

İstanbul’da bulunan klinik ise Jade’in iddialarını reddetti.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.