to top

Erkekler Kadınlarda İlk Nereye Bakıyor?

İlişkilerin sürekliliği için her ne kadar karakter ve uyum gerekse de aslında ilk bakışta dikkat çeken ve ilgi duymanızı tanıma arzunuzu tetikleyen bazı durumlar vardır. Yani görsel durumlar. Çünkü ilk etapta kişilerin karakterini bilemezsiniz. Bu nedenle dış etkenler sizin o kişiyi tanıma arzunuzu tetikler. Fakat bu durum kadınlarda ayrı erkeklerde ayrı etkiye sahiptir.

Bugün erkeklerden bahsedelim istedik. Malum yaratılış itibari ile erkeklerin cinsel arzuları kadınlara göre daha fazladır. Bu nedenle genel olarak erkekler vücut şekline daha çok dikkat ediyorlar. Aradaki çekim kuvveti ve enerjinin etkisi ile birlikte erkekler kadınların en önce gözlerine daha sonra gülüşüne ve bir sonraki adımda da popolarına bakıyor.

Aslında bu durumu cinsel arzu ve duygusal arzu olarak ikiye ayırmak daha doğru olur. Fakat her durumda erkeklerin en çok ilgisini çeken bölge önce popo ve bacak daha sonra da göğüsler oluyor. Belki de çok sık göğüs gördüklerinden olsa gerek artık yeni neslin ilgisini göğüsler pek çekmiyor.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.