Home / Moda  / Tesettür Modası  / En Güzel Tesettür Abiyeler

En Güzel Tesettür Abiyeler

Tesettür abiyeler her yeri kapalı olduğu için genellikle abartılı görünürler. Bu nedenle sadeliği kendine yakıştıran hanımlar genellikle özel zamanlarda kumaş elbiseleri tercih edebiliyor. Eğer siz de sadelikten yana iseniz galerimizde hazırladığımız elbiselerden beğenecekleriniz olabilir. Bir çok

Tesettür abiyeler her yeri kapalı olduğu için genellikle abartılı görünürler. Bu nedenle sadeliği kendine yakıştıran hanımlar genellikle özel zamanlarda kumaş elbiseleri tercih edebiliyor. Eğer siz de sadelikten yana iseniz galerimizde hazırladığımız elbiselerden beğenecekleriniz olabilir.

Bir çok tesettür elbise mağazalarını ve sitelerini gezdiğimizde ya çok pahalı ya da çok abartılı tasarımlar olduğunu gördük. Fakat bugün size önereceğimiz site diğerlerine göre hem fiyatta daha makul hem de ürünleri daha sade ve şık.

Aşağıda hazırladığımız galerimizdeki ürünlerin tamamı modaselvim.com’dan alınmıştır. Üstelik ortalama fiyat 100.00 TL’civarında. Bu elbiseleri davet, düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet gibi bir çok özel günde tercih edebilirsiniz.

Review overview
NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.

mecidiyeköy günlük kiralık daire