window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-126651253-1'); Desenli Şort Trendi
Home / Moda  / Desenli Şort Trendi

Desenli Şort Trendi

Yazın vitrinleri süsleyen trendlerden biri de baskılı, desenli kıyafetler. Baskılı elbiseler, etekler daha doğrusu baskılı ve desenli hemen hemen her şeyin yaz için oldukça uygun olduğu konusunda hem fikir olduğumuzu düşünüyoruz. Onlar da raflardaki varlıklarını bizler

Yazın vitrinleri süsleyen trendlerden biri de baskılı, desenli kıyafetler. Baskılı elbiseler, etekler daha doğrusu baskılı ve desenli hemen hemen her şeyin yaz için oldukça uygun olduğu konusunda hem fikir olduğumuzu düşünüyoruz.
Onlar da raflardaki varlıklarını bizler için sürdürmeye devam ediyorlar.
Şimdilerdeyse desenli şortları sokaklarda görmeye alışmaya başlayacağınızı söyleyebiliriz. Özellikle kombinlemenin oldukça kolay olduğunu düşündüğümüz bu şortlar, bu yazın vazgeçilmez parçalarından biri olarak gardıroplarda da epey yer kaplayacağa benziyorlar!
Bu birbirinden güzel baskılı şortları görmek ve kombinleriniz için ilham almak istiyorsanız galerimize mutlaka uğramalısınız!

1254 36985 36966

144477

122233562

Review overview
NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.