to top

Cildiniz Işıldasın: En İyi 8 Nemli Bitişli Fondöten

Nemli ve sağlıkla ışıldayan bir cilt, makyaj dünyasının son birkaç sezonda kalıcılaştırdığı görünümlerden. Daha çok uzun zaman gündemimizde olacak bu cilt makyajı, görünümünüze daha genç, ferah ve aydınlık bir hava veriyor. İçten gelen bir ışıltıyla parlayan cilt makyajı için en iyi 10 fondöteni derledik.

Dior Diorskin Nude Skin-Glowing Foundation

Cildin dokusunu maskelemeden mükemmel kapatıcılığı sağlayan bu fondöten, mineralize su bazlı formülüyle cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlıyor ve ihtiyacınız olan ışığı yakalıyor

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Foundation

Estée Lauder’ın Double Wear serisinin kalıcılığı bu fondötende de kendini konuşturuyor. 3 farklı jel karışımından oluşan bu ultra hafif formül 24 saatlik bir kullanım sağlarken, fondötendeki hyalüronik asit ince çizgilerin görünümünü en aza indirgiyor.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Nemli bitişli, sağlıkla ışıldayan ciltlerin en ikonik ismi: Giorgio Armani Luminous Silk Foundation. Hollywood yıldızlarından güzellik gurularına herkesin favorileri arasında olan bu fondöten o kadar hafif ki, cildinizde olduğunu unutacaksınız

NARS Natural Radiant Longwear Foundation

Doğru ışıltının yanında ultra kalıcılık sağlayan Nars’ın bu fondötenini uygularken sadece birkaç damla ürün kullanmanız yeterli. Meyve özleri ile cildi nemli tutan bu fondötenin yüksek kapatıcı olduğunu da belirtelim.

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup

İçeriğindeki pigmentlerle cildinizin ışıldamasına ve nemlenmesine yardımcı olan bu fondöten C Vitamini ile de cildinize bakım yaparak enerji veriyor.

YSL Touche Éclat Le Teint Radiance Awakening Foundation

Yves Saint Laurent’in meşhur Touche Éclat serisi, ününün hakkını veriyor. Orta kapatıcılıktaki bu fondöten E Vitaminiyle cildinizi çevresel etkenlere karşı korurken geride anjelik bir ışıltı bırakıyor.

MAC Face and Body Foundaton

Hafif ve nemli bitişli fondötenler arasındaki bir diğer kült isim de Mac’in Face and Body’si. Hafif yapısı ve hafif kapatıcılığıyla sizin cildiniz ama daha iyisi görünümü sunan bu ürün, cildinize tam da ihtiyacı olan eşitleyiciliği ve ışıltıyı sağlıyor.

Charlotte Tilbury Light Wonder Youth-Boosting Perfect Skin Foundation

Hollywood ışıltısını arıyorsanız cevap Charlotte Tilbury’de gizli. Nemli, sağlıklı bir bitiş ve 18 saat kalıcılık sunan fondöten, formülündeki anti-aging içerikleriyle de cildinizi yaşlanmaya karşı koruyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.