to top

CHRIS EVANS,”Kaptan Amerika “Rolünden Ayrılıyor

Raporlara göre, Chris Evans, 2019’da açılacak olan dördüncü Avengers filminden sonra Kaptan Amerika rolüne geri dönmeyebilir .

Variety dergisine verdiği röportajda oyunculuktan tamamen emekli olmayı düşündüğünü de ilave etti.

Bir röportajında ;“[Kaptan Amerika hakkında] herşeyi özleyeceğim,”“Yani, sadece karakter değil, bu insanlar – deneyim, iyi filmler, harika anılar. Çok özleyeceğim. ”açıklamsında bulundu.

Fakat bugün, Evans, Loby Kahramanı karakterindeki karakteri de dahil olmak üzere yeni roller üstlenmek için heyecan duyuyor .

“O iyi biri değil,” diye açıkladı. “Bazen, kendilerinden başkalarının refahı ile daha çok ilgilenen özverili insanları oynarım, ve bu tam olarak bu adam değildir. Bir aktör olarak farklı yolları keşfetmek eğlencelidir. ”

Michael Cera, Brian Tyree Henry ve Bel Powley’nin de rol aldığı Lobby Hero , şimdi Broadway’de Hayes Tiyatrosu’nda.

Chris Evans’ın Marvel ile olan sözleşmesi 6 film kapsıyor. Bunlardan ilki Captain America: First Avenger, ikincisi ise Avengers idi. Captain America Winter Soldier ve Captain America 3’ün geleceğini biliyoruz ayrıca tabii Avengers Age of Ultron da yolda. Etti mi sana 5, son filmi de Avengers 3 filmi olacak. Evans’a göre tüm filmlerin çekimleri 2017 gibi tamamlanmış olacak. Akıllardaki en büyük soru işareti de “Chris giderse Captain America devamı Marvel sinematik evreninden silinecek mi? Steve Rogers ölecek mi? ” oldu.

 

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.