to top

CC Krem yüzünüzün gerçek kozmetik devrimidir

Her kadının istediği tek şey yüzdeki her kusurun kusursuz bir şekilde kapanmasıdır, ancak bunu hafif bir dokunuşla yapmak ayrıca istekleri arasındadır. Makyaj yüklü yüz yerine ufak dokunuşlarla kusursuz bir cilde sahip olmak her kadının vazgeçilmez arzusudur:

CC Krem ve BB Krem karşılaştırıldı

O uzman “versiyonlarını açıklayan BB Krem (Güzellik Balsam) aslında daha hafif ve neredeyse mükemmel cilt  kusurları değil, rengini standardize etmek için uğraşır.. CC Cream ( Renk Kontrol ) daha teknolojik olarak ilerlemiştir, daha fazla kapsama sahiptir ve lekeleri, kızarıklıkları, sivilceleri en aza indirmek için daha fazla renk kontrolü sağlar , ayrıca daha büyük  hidrasyon bileşeni ve daha uzun dayanıklılığa  sahiptir. Ayrıca CC Krem’in de Vakfın altına koymak için iyi bir temel olur.

CC Krem nasıl uygulanır

 CC Cream  herhangi bir özel gereksinimleri “uygulamak gerektirmez olmayla oldukça kolay uygulanmaktadır.  koyu halkaları ve kusurları için iyi bir kapatıcı kullanabilirsiniz çünkü CC Krem’in kapsamı kusurları en aza indirmek için yeterli olacaktır.

Cilt tonunuz için doğru renk nasıl seçilir

“Bu, ürünün çene ve boyun arasındaki alanda test edildiğini ve seçilen gölgenin cildin doğal olanı ile eşleştiğini kontrol etmektir”. Bunu yaparken, etki doğal ve şık olacaktır.

CC Krem kuru, yağlı ciltler için en iyi seçimdir.

Birçok CC Krem , cilt okunabilirliği teknolojisine sahiptir, yani doku ve ihtiyaçlarını (vay!) tanıyan cilde uyum sağlar. Her durumda, burada uzman tavsiyesi: ” Kuru ciltler için yumuşak bir krem ​​seçin CC Krem, vitaminler ve nemlendirici ajanlar için parlak bir etkiye sahiptir, yağlı ciltler için daha yoğun bir doku için tercihinizi yapın ek yağlar içermez, ancak sebum kontrolü için emici pudralar, yumuşatıcı bir etki ile, 40’ın üzerinde cilt için, evet vitaminler, besinler, koruyucu maddeler ve doğal bir kaplama ile enerji verici içerikler içeren zengin dokulu kremdir.

Günün sonunda, temizlemeyi unutma

” CC Krem , temizleyici süt veya köpük kullanarak sert bir şekilde temizlenir, daha sonra cildi mikel veya tonik su ile yumuşatır.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.