to top

Beyaz Eyeliner Trendi

Siyah eyelinerlara her ne kadar alışkın olsak da beyaz eyelinerla farklı ve çekici gözlere sahip olabilirsiniz. Bu modeli de alt kademeye siyah eyelinerınızı sürüp, üzerine beyaz eyeliner çekerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz!

İç Tarafa Aydınlık!
Gözünüzün burnunuza yakın olan tarafına doğru sürdüğünü beyaz göz kalemi yüzünüzü aydınlatmanıza da yardımcı olacaktır!

Dumanlı Beyaz!
Üst göz kapağınıza bir çizgi halinde beyaz eyelinerınızı sürün ve fırça yardımıyla tüm göz kapağınıza yayın!

Karıştırın!
Üste beyaz ve siyah eyelinerınızı uyguladıktan sonra; alt kirpik diplerinize beyaz, yine kirpiklerinizin alt kısmına siyah eyeliner uygulayarak beraberinde koyu bir maskarayla harika gözükeceksiniz!

Gözlerden Bağımsız!
Farklılık sevenlerdenseniz üst kapağa siyah eyeliner uygulayıp, alt göz kapağınızın hemen altından doğru beyaz eyelinerınızı çekebilirsiniz!

Alt Beyaz Üst Siyah!
Üst göz kapağınıza siyah eyelinerınızı kuyruklu bir biçimde çekip, gözünüzün alt kısmına beyaz eyelinerınızı da aynı şekilde uzatarak uygularsanız harika bir kedi gözü modeli daha elde etmiş olacaksınız!

Beyaz Kedi Gözü!
Tek başına beyaz eyeliner kullanmaktan korkmayın! Beyaz eyelinerınızı göz kapağınızın üzerine kuyruklu bir şekilde basitçe çizerek kullabilirsiniz!

Büyük Gözler!
Gözlerinizi olduğundan daha iri göstermek isterseniz, alt göz kapağınızın iç kısmına uygulayacağınız beyaz eyeliner işinizi görecektir!

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.