to top

Bethany Hamilton’un herkese umut kaynağı oldu

13 yaşında bir köpek balığı saldırısında kolunu kaybeden genç sörfçü bir kolunun olmayışını asla bir engel olarak görmemiş. Aksine bugün 26 yaşında, kitapları, filmleri, bir çok şampiyonluğu, çok sevdiği bir eşi ve 1 yaşında bir çocuğu var. Bethany Hamilton genç yaştan itibaren sörf yarışmalarında yer aldı; fakat 13 yaşında geçirdiği bir köpek balığı saldırısında sol kolunun tamamını kaybetti.Dünya’nın bir çok farklı yerinde yarışmalara katılmaya ve birincilikler almaya devam etti. Kısa bir zaman sonra hayatını konu alan filmi gösterime sunmuştur. Ve güzel kadın  Adam Dirks’ ile hayatını kurmuştur.

Bu durum onun başarısına engel olmadığı gibi evliliğinde de bir sorun oluşturmamış.Hiçbir şeyden geri kalmayan Bethany ve kocası yapılacabilecek tüm sporları yapıyorlar

Eşinin de ona verdiği destek ile başarılara imza atmaya devam eden başarılı kadın şimdiler de 2. bebek planı yapma içerisindeler. Ve ıstagram hesabından da hayranlarının güzel dileklerine “Heyecan verici haberlerimize karşı sıcak dileklerimiz için herkese teşekkür etmek istiyorum !” karşılığını verdi. Hamile olduğu zamanlarda dahi sörf yapmayı ihmal etmiyor. Bunu yaparak aynı zamanda formunu koruduğunu da vurguluyor.

 

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.