Home / Moda  / Bel Nasıl İnce Gösterilir?

Bel Nasıl İnce Gösterilir?

İnce belli, kıvrak kalçalı, dolgun göğüslü kadınlar belki de en çok hayali kurulan kadınlar olsa da malesef gerçekler bu ölçülere sahip değildir. Bu üç özelliğin tamamının tek bir kişide olması nadir görülür. O nedenle biz

İnce belli, kıvrak kalçalı, dolgun göğüslü kadınlar belki de en çok hayali kurulan kadınlar olsa da malesef gerçekler bu ölçülere sahip değildir. Bu üç özelliğin tamamının tek bir kişide olması nadir görülür. O nedenle biz en azından ince belli nasıl görünülür kısmından bahsedelim istedik. Küçük hilelerle daha ince bir bele sahip gibi görünebilir veya zaten ince olan belinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

1. Kural

Yüksek belli kıyafetler ile belinizin kıvrımlarını ortaya çıkarabilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetin göbek deliğinin tam üzerinde olmasına dikkat edin.

2. Kural
Yatay çizgili bluzlar sizi ne kadar şişman gösteriyorsa dikey çizgili bluzlar da o kadar ince gösterir.

3. Kural
Bol paçalı pantolonlar tercih etmeniz özellikle bu pantolonun yüksek belli olması odak noktanın beliniz olmasını sağlar.

4. Kural

V yakalı ve belden bağlamalı kaplar veya elbiseler de belinizi ince göstermede yardımcı olur.

5. Kural
Belden bağlanan tüm kaban, trençkot, elbise veya bluz her zaman beli ince gösterir. Bu stili doğru uyarlamak için beldeki kemerin, bel çizginize tam denk geldiğine emin olmalısınız.
Kemer beli ince göstermekte başlı başına bir etkendir.

6. Kural
Sezonun trendi olan korseleri ise rahatlıkla kullanabilirsiniz.

zeynep@coolkadin.com

Review overview
NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.