to top

Audrey Hepburn’un torunu Emma Ferrer

 

Güzelliğini baba annesinden alan  Emma Ferrer yıllardır sosyal medyadan uzakta bir hayat sürüyordu. Audrey Hepburn’un torunu hiç bir zaman tweet atmamış ya da ördek-yüzlü bir selfie çekip sosyal medyada  paylaşmamıştır.  2017′ nin başlarında, 2014’ten bu yana modelleşmeye başlayan Ferrer, nihayet sosyalleşme işini üstlendi ve Instagram’a, zevkli modelleme fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

“Aslında sosyal medyayı benimsemenin kimliğimi anlatarak yapmak çok önemliydi” diyor.

Ferrer her zaman hayatını Tinseltown çılgınlığından uzakta yaşamıştır. Hepburn’un oğlu Sean Ferrer’in kızı, büyük annesinin  vefatından bir yıl sonra 1994 yılında  İsviçre’de doğdu. Los Angeles ve İtalya’da, sanat eğitimi aldığı ve İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca konuşmayı öğrendiği göreceli anonimlik içinde büyüdü.

Birkaç kişi Hepburn’un, dudaklarını, patrici profilini ve zarafetini miras almış güzel bir torunu olduğunu bile söylüyorlardı.

İtalya’dan New York’a taşındı, derecesini İtalya’nın Floransa Sanat Akademisi’nin Jersey City şubesinde tamamlayarak ; uluslararası sanatçıların irtibatını yaptığı bir Tribeca sanat galerisinde çalışmaya başladı.

“Her zaman sanat yapıtında olmak istedim, ama diğer tarafta olan buna dair  her şeye çekildim” açıklamasını yapmıştı.

Yakın çekim için bir kez daha kameralar karşına çıkmak için hazırlanıyor. Brooklyn sakinleri, büyük annesinin tarzının zamansız çekiciliğini inceleyerek, babasıyla birlikte gelecek yıl beklenen bir kitabı yazıyor. Kısa süre önce bağımsız bir filmde rol aldı ve ilk sanat sergisini küratörlüğünü yaparak sanat akademisine ,imza attı.

Geçtiğimiz hafta Sapar Contemporary’de açılan “Fikirler Giyinme” sergisi  18 Nisan’da sona erecek. Sergide, Zac Posen ve Manolo Blahnik gibi endüstrinin en ünlü isimleri de dahil olmak üzere moda tasarımcılarının yaratıcılığı oldukça gündemde.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.