to top

Amber Valletta’nın Miniskirts Aşk Mektubu

Supermodel Amber Valletta , İngiliz Vogue’un Nisan 2018 sayısında miniklere bir aşk mektubu yazar 

“Modellemeye başladığımda, en iyi bacakları olan süper olan Naomi idi. Linda Evangelista ve Shalom Ha:rlow’un da katil bacakları vardı. Bence? Uzun zamandır bacaklarımı pek sevmedim ve nadiren gösterdim, ama son 15 yılda tavrım tamamen değişti. Şimdi, 44’te 24 yaşında yaptığımdan daha kısa etek giyiyorum.

Yürüyüş, eğirme, ağırlık kaldırma, kardiyo, yoga ve dans etmenin dışında çok zaman ve enerji harcadım. Bacaklarımı bilinçli olarak geliştirmek için bunu yapmıyordum, ama bir yan ürün olarak çok daha iyi görünüyorlar. Şimdi bir tanımım var ve daha önce yapmadım. Teyzem bir gün beni şortla gördü ve bana daha kısa etek giymediğinden pişman olduğunu söyledi. “Ayaklarına sahipken bacaklarını göstermelisin. Kullan onu! ”Dedi. Düşündüm ki, bütün bu işleri yaptım, zevk alabilirim.

Geceleri kısayım. Bacaklarımı çıkarmanın basit fiziksel özgürlüğünü seviyorum. Olmaya çalışmadan seksi hissettiriyor. Saint Laurent  minibüsünü sevdiğimi seviyorum . Giysiler o kadar güçlendirici, kadınsı ve şık. Onlar sadece benim gibi hissediyorum. Bir şey koyduğunuzda, ne kadar kısa olursa olsun, kendinizi rahat ve güvende hissetmek istersiniz. Birisi kısa bir süre önce, belli bir yaşın üzerindeki kadınların mini etek giymemesi gerektiğini söyleyen bir düşünce okulu hakkında söyledi. Bunu hiç duymadım ve açıkça dinlemiyorum.”

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.