to top

Akçaağaç şurubu nedir?

Kilo kaybı için yararlı bir şurubun özellikleri ve  besin değerleri

 

Güçlü bir antioksidan işlevi görür ve organizmamızı saflaştırmaya ve tahliye etmeye yardımcı olur , ayrıca yüksek bir enerji oranı sağlar. Bu nedenle, özellikle spordan sonra tavsiye edilen gerçek bir ek olarak kabul edilebilir .

Akçaağaç şurubu sindirim süreçlerinde gastro intestinal sisteme yardımcı olan rahatlatıcı özelliklere sahiptir : bu nedenle kolit, gastrit veya kabızlık durumunda tavsiye edilir . Diğer tatlandırıcılara tercih edilmesini sağlayan ortam. Aynı zamanda tip 2 diyabet vakalarında veya lenf sistemi ile ilgili sorunlarınız varsa önerilir .

 

 

 Akçaağaç şurubu kilo kaybı niçin yararlıdır? İşte besin değerleri ve kalorisi

Akçaağaç şurubu pekmezden hemen sonra var olan üçüncü en az kalorili tatlandırıcıdır . Aslında, 100 gram başına 250 kalori içerir. Hem sakaroz, fruktoz ve glikoz gibi sağlıklı bir diyet takip edenler için gerekli önemli besin; mineraller, vitaminler (özellikle B grubu) ve amino asitler , çok “sağlıklı” bir şurup olarak yapmak 60 ml böylece kalsiyum ve demir,% 5 potasyum,% 8 magnezyum,% 37 çinko katkısının% 7’sini sağlar. Vücudu arındırmak için gerçek bir derde ! Ayrıca, akçaağaç şurubu % 32 su ve% 67 içerir unutmayın

 

Akçaağaç şurubu ve kozmetik: güzellik tarifi

Akçaağaç şurubu da cildiniz için iyidir ! Aslında kozmetikte mükemmel nemlendirici hazırlamak için kullanılır . Birkaç adımda akçaağaç şurubu ile güzel bir ovma hazırlayın.

Akasya balı 1 yemek kaşığı alın, 2 yemek kaşığı akçaağaç şurubu , 1 yemek kaşığı şeker ve bir limon suyu. Karışımı kalınlaşana kadar malzemeleri karıştırın ve bu noktada cildi nazik bir masajla yayın . Birkaç dakika bekletin, durulayın. Cildiniz arındırılacak ve pürüzsüz olacak!

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.